Domus Falerii narodził się z nowej wizji firmy produkcyjnej.

Ich dynamiczna formuła przemysłowa jest modelowana w formie centrum produkcyjnego, które koncentruje się na trzech podstawowych aspektach; kreatywność, jakość i wydajność produkcji.

Domus Falerii to mała firma rodzinna z dużym profesjonalizmem. Ich praca zasadniczo koncentruje się na propozycjach artykułów wykonanych z kunsztem i jakością inspirowanych designem w imię funkcjonalności i spójności.

Kolor to pierwsza rzecz, o której pamiętamy, a ostatnia, o której zapominamy. Kiedy jesteśmy młodzi, zabawa i kolor łączą się w swobodną, pierwotną kreatywnością. 

Później te emocjonalne skojarzenia mogą wywołać rezonans – wspomnienie naszej przeszłości – co ma fundamentalne znaczenie dla zrozumienia siebie i nasze ukryte emocje.

Podczas gdy przekazujemy energię dzięki jasnym, żywym kolorom, stonowane odcienie wywołują w nas uczucie spokoju. Zatem kolory takie jak czerwony, pomarańczowy i żółte są uważane za ciepłe, ponieważ są związane z energią ognia i słońca. To kolory, które przyciągają uwagę, podkreślają, i oddaj głos przesłaniu, które jest mocne, ekstrawertyczne i dynamiczne. Z drugiej strony kolory takie jak niebieski, zielony i fioletowy są chłodne, powszechnie kojarzone z rozległymi powierzchniami nieba i morza oraz z otwartymi przestrzeniami.