W ofercie firmy Elita znajduje się około 500 modeli wyrobów, z których można kompletować funkcjonalne zestawy łazienkowe według indywidualnych preferencji i gustów nabywcy.

Nadrzędnym celem marki jest uzyskanie satysfakcji klientówa jej atutem jest nowoczesny design, wysoka jakość wyrobów, ich funkcjonalność, trwałość.

Firmie Elita Meble przyznano nagrodę główną i tytuł „Łazienka – Wybór Roku” 2020 w kategorii meble łazienkowe dla Kolekcji Moody. Organizatorem konkursu jest magazyn branżowy „Łazienka” wydawany przez Wydawnictwo Publikator i Grupę PTWP. Wyboru produktów dokonuje jury konkursu złożone z przedstawicieli redakcji magazynu „Łazienka”, a także wiodących reprezentantów w Polsce salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architektów i projektantów. Jest to gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. Nagrodzone produkty i kolekcje uznaje się za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa. W 2020 roku marka otrzymała także wyróżnienie Meble Plus – Produkt 2020; w 2019 1 miejsce w konkursie Łazienka- wybór Roku 2019 oraz wyróżnienie w 2018 roku w tej samej kategorii.