Z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin, USA, z lokalizacjami w całej Europie, GRAFF jest rozpoznawany na całym świecie dzięki swoim wyznaczającym trendy produktom i wyjątkowej wizji. Wspierany od 1922 r. przez bogate doświadczenie w zakresie hydrauliki i produkcji sprzętu, GRAFF pozycjonuje się w czołówce wzornictwa, tworząc designerskie kolekcje na rynek luksusowy.

Wykorzystując najnowszą technologię produkcji i tradycję starodawnego rzemiosła, zaangażowanie firmy w tworzenie najnowocześniejszych kolekcji najwyższej jakości jest widoczne w każdym produkcie. 

GRAFF zatrudnia ponad 900 oddanych profesjonalistów i ma całkowitą kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, co czyni go prawdziwie zintegrowanym pionowo producentem.

Produkty GRAFF® wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Jako pionowo zintegrowany producent GRAFF ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, w tym końcowym etapem wykończenia, aby konsekwentnie dostarczać wyjątkowe produkty.
W asortymencie firmy znajdziemy także baterie w wykończeniu PVD (Physical Vapour Deposition): to innowacyjny proces powlekania powierzchni, który pozwala uzyskać bardzo wysoki poziom twardości powierzchni, a także niezrównaną odporność na czynniki atmosferyczne i detergenty domowe.

Wykończenia PVD są niezwykle solidne i trwałe z upływem czasu.