Hotbath Srl we Włoszech i Hotbath BV w Holandii to dwie firmy stowarzyszone utworzone przez międzynarodowy zespół specjalistów z branży armatury sanitarnej. Firmy zajmują się całym procesem od  produkcji po dystrybucję. Działalność Hotbath koncentruje się na opracowywaniu wysokiej jakości programu armatur i baterii, dostosowanych do wymagań każdego rynku krajowego. W 2008 roku rozpoczęliśmy dystrybucję produktów Hotbath w Holandii: po 10 latach marka Hotbath jest liderem na rynku holenderskim, dystrybuowanym na terenie całego kraju przez ponad 400 profesjonalnych hurtowników i detalistów. Od stycznia 2016 r. Produkcja Hotbath dostępna jest również na innych rynkach międzynarodowych. Możecie zapoznać się z ich asortymentem w VEO #studiownętrz.

Doskonałość pomysłów, surowców i procesów, która reprezentuje wyjątkową wartość na świecie: Made in Italy, które ma swoje korzenie w ugruntowanej tradycji narodowej, obecnie wzbogacone o zaawansowane technologie produkcji i podstawowe wartości, takie jak szacunek dla środowiska i ludzi . Jakość, kreatywność, styl i innowacja są w doskonałej harmonii, przywracając włoskie rzemiosło i artystyczne podejście oraz wyrażając siebie poprzez wyrafinowanie, eksperymentowanie z kształtami i materiałami, dbałość o szczegóły.

Produkcja HOTBATH jest w całości wykonywana we Włoszech w regionie Orta Lake, w domu najlepszych światowych specjalistów w branży armatury sanitarnej. 

Dostawcy są wybierani spośród najbardziej konkurencyjnych producentów baterii, baterii, termostatów i armatury prysznicowej.

Jakość produktów Hotbath jest gwarantowana przez 5 lat; części zamienne są dostępne przez minimum 10 lat od daty dostawy.