Fundament firmy stanowi siedziba zlokalizowana w Hiszpanii, dokładnie w Saragossie. To właśnie tam ponad 100 pracowników korzysta z projektów i technologii,  aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.   

INNOWACJE

W GRB każdego dnia staramy się wprowadzać innowacje. Myśląc o Naszych konsumentach, rozwijajamy zaawansowane technologicznie produkty, które pozycjonują Nasze baterie w nowym wymiarze.

WYPRODUKOWANO W EUROPIE

W GRB uznaliśmy, że jedynym sposobem, aby zaoferować najlepszą jakość, rozwój technologiczny, wykwalifikowany personel, dopracowany projekt, gwarancję, terminy dostaw i serwis, jest skoncentrowanie całej produkcji na lokalnyhch obszarach. Kiedy inni mogą tylko twierdzić, My możemy to potwierdzić.

GRB, pierwszy producent armatury posiadający certyfikat „Certified Spanish Origin”. Certyfikat jest potwierdzeniem, że produkcja jest zlokalizowana w Hiszpanii.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

GRB to firma, która ze względu na swoje zdolności innowacyjne podlega ciągłej ewolucji. Zajmuje się projektowaniem, rozwojem, produkcją i komercjalizacją baterii termostatycznych do użytku domowego, baterii jednouchwytowych i ogólnie armatury pod znakami towarowymi GRB MIXERS.
Skupia 100% swoich badań w swojej siedzibie w Saragossie w Hiszpanii, Hiszpański kapitał ludzki, inwestycje i technologia z myślą o globalnym rynku.

EKOLOGIA

W 2012 roku GRB zostało wybrane jako część Ecolink + Business Club, platformy zrzeszającej 100 najbardziej ekoinnowacyjnych firm w Europie.