W zdecydowanej większości łazienek spotkamy się z białą czasami czarną umywalką. Zdarzają się również umywalki inspirowane powierzchnią naturalnego kamienia, które doskonale pasują przy montażu polegającym na postawieniu misy na blat. Rzadkością jest natomiast kolorowa ceramika, a szkoda, ponieważ producenci tacy jak RAK, Domus Falerii czy Bocchi mogą zaoferować naprawdę stylowe rozwiązania. Kolorowa umywalka lub miska WC z pewnością nada charakteru wnętrzu łazienki.

 zdjęcia: https://www.domusfalerii.it/

Kolorowa ceramika w nowoczesnych wnętrzach

Wiele osób pragnie wyróżnić swoje wnętrze i sprawić, że będzie ono odznaczało się własnym stylem i charakterem. Niebanalne płytki łazienkowe, wolnostojąca wanna czy ciekawa armatura to bez wątpienia krok w dobrą stronę. A co powiecie na kolorową ceramikę? To stosunkowo młode rozwiązanie, które nie zdążyło jeszcze zagościć w dużej liczbie łazienek. Trend został jednak dostrzeżony i cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli zatem marzysz o wyjątkowym wnętrzu, kolorowa umywalka lub misa WC może Ci pomóc w osiągnięciu tego celu.

Kolorową ceramikę można zastosować we wszystkich łazienkach tematycznych. Weźmy chociażby tematykę marynistyczną, w której doskonałym dodatkiem może być niebieska umywalka. Z kolei w przypadku wnętrz boho czy kolonialnych, ciekawym rozwiązaniem okaże się zielona umywalka wkomponowana w elementy drewna. Kolorowa ceramika jest bardzo uniwersalna i dobrze współgra z innymi powierzchniami, dzięki czemu, można ją wkomponować w dowolnych stylach.

zdjęcie: https://www.rakceramics.com/europe/en/

Gdzie możemy znaleźć kolorową ceramikę?

W ciekawej kolorystyce bez trudu znajdziemy umywalki oraz misy WC. Najczęściej są one wykończone jednym kolorem, choć zdarzają się także oryginalne kolekcje, w których wyposażenie opiera się na kilku wiodących kolorach oraz wzorach. Do rzadkości należą natomiast kolorowe wanny czy brodziki, chociaż i w tej kwestii coraz częściej możemy liczyć na miłe zaskoczenie.

Jeśli chcesz wyposażyć swoją łazienkę w kolorową ceramikę, koniecznie sprawdź rozwiązania oferowane przez takich producentów, jak Domus Falerii, RAK Ceramics czy Bocchi. To znani producenci, którzy podążają za nowoczesnymi trendami i starają zaoferować swoim klientom oryginalne produkty. Zachwycają one nie tylko nieszablonowym kolorem, ale również bardzo smukłą i delikatną linią ceramiki, która nadaje łazience lekkości i buduje poczucie swobody. Jeśli zatem interesuje Cię oryginalna łazienka w kolorystycznej stylistyce, Bocchi, Domus Falerii i RAK to marki, z pomocą których bez trudu uda Ci się zrealizować ten cel.

zdjęcia z galerii: 
https://www.rakceramics.com/europe/en/
https://www.bocchibagno.com/
https://www.domusfalerii.it/