Kompleksowe wykończenie wnętrza łazienki wymaga starannego dobierania każdego elementu z osobna. Ważnym i eksponowanym elementem łazienki jest kabina prysznicowa. A zatem, także w tym przypadku powinniśmy z należytym pietyzmem zadbać o wybór kabiny dobrze dostosowanej do wiodącej stylistyki wnętrza. Pomoże nam w tym firma Radaway, która oferuje swoim klientom kabiny prysznicowe dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Klasyczna kabina w kolorze białym

Zacznijmy od prostej i niezwykle eleganckiej kabiny prysznicowej w kolorze białym. Taka kabina świetnie prezentuje się na tle szarych płytek imitujących beton lub kamień. Subtelny charakter takiej kabiny sprawia, że staje się ona stylowym dodatkiem do wnętrza i nie wychodzi na pierwszy plan aranżacji. Dobrym przykładem białej kabiny prysznicowej Radaway jest model Essenza Pro White, w przypadku którego można przeprowadzić montaż bez profilu doszczelniającego. W ten sposób, biała kabina doskonale wkomponowuje się w aranżację łazienki.

Minimalistyczna kabina prysznicowa w kolorze czarnym

W stylistyce industrialnej oraz loftowej dużą popularnością cieszy się czarna armatura łazienkowa. Niezwykle stylowym dodatkiem takiego wnętrza będzie czarna kabina prysznicowa. Nadaje ona wnętrzu nieco surowego charakteru, ale również wyrazistości. To świetna propozycja dla wszystkich miłośników odważnych rozwiązań. Przykładem kabiny Radaway z czarnymi profilami jest kabina Modo New Black III Factory wykończona trwałą farbą ceramiczną. Dzięki temu, profile są doskonale chronione przed wilgocią, ścieraniem i promieniowaniem UV.

Uniwersalna kabina w odsłonie chromowanej

Popularnym rozwiązaniem jest kabina prysznicowa w uniwersalnym kolorze chrom. Taką kabinę bez trudu możemy wkomponować do każdej łazienki niezależnie od tego, w jakiej stylistyce została ona wykonana. Profile mogą być wykończone na głęboki połysk lub na mat. W bogatym katalogu firmy Radaway znajdziemy również kabiny dostępne w kolorze chrom. Przykładem takiej kabiny jest model Torrenta Kdj. Warto także wspomnieć o kabinach stworzonych w technologii Chrome+ z serii Arta. Te kabiny są pozbawione grubego profilu doszczelniającego, dzięki czemu, kabina jest lżejsza optycznie i doskonale wpisuje się w otoczenie.

Złota kabina prysznicowa do ekskluzywnych wnętrz

Ostatnią propozycją jest złota kabina prysznicowa Radaway, która doskonale sprawdzi się w ekskluzywnych wnętrzach stworzonych zgodnie ze stylem glamour. Złoto świetnie komponuje się na tle białego marmuru, ale również błękitu. Jeśli pragniesz stworzyć elegancką łazienkę z odrobiną luksusu, wybierz model Furo Gold KDJ. Wysoka jakość wykonania sprawia, że profile są doskonale zabezpieczone przed ścieraniem, dzięki czemu, ich złoty kolor doskonale podkreśla charakter łazienki na przestrzeni wielu lat.

To nie koniec! Poniżej zobaczysz całą galerię inspiracji!

Wszystkie zdjęcia w artykule pochodzą ze strony https://www.radaway.pl/