VEO #studiownętrz to firma, która powstała z pasji oraz 17-letniego doświadczenia w branży wykończenia wnętrz. Dzięki temu doświadczeniu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości polskich i zagranicznych producentów. To wszystko wyeksponowane na powierzchni ponad 300  m².

Przyjdź do nas i daj się zainspirować!
Nasi specjaliści z wielką chęcią Ci doradzą. Posiadamy szeroki wybór płytek ceramicznych, armatury i ceramiki, a także paneli podłogowych i okładzin ściennych. W salonie dowiesz się więcej o nietypowych rozwiązaniach, zobaczysz nieszablonowe wzory. Od lat ufają nam inwestorzy, deweloperzy, firmy wykonawcze, architekci, projektanci oraz klienci indywidualni.

Nasza oferta ciągle się zmienia. Co roku staramy się poszerzać naszą ofertę o najnowsze trendy. Dodatkowo dbamy o to, aby nowe kolekcje reprezentowały różne style dekoracyjne. Znajdziesz u nas największe nowości z targów europejskich. To wszystko tworzy niezwykłe możliwości do stworzenia Państwa wymarzonego wnętrza w dowolnie wybranej przez Państwa estetyce.

W Naszym Studiu możecie Państwo skorzystać z usługi wizualizacji wnętrz, aby zobaczyć swoje wnętrze w nowej odsłonie przed rozpoczęciem remontu. Ta usługa pozwala na dopracowanie każdego szczegółu i uniknięcie niepotrzebnych rozczarowań. Jeśli chcesz zobaczyć nasze dotychczasowe projekty kliknij tutaj.