Panele to wciąż jeden z najpopularniejszych sposobów na wykończenie podłogi w salonie czy też sypialni. Przy zakupie uwzględniamy naturalną fakturę drewna, kolorystykę, klasę ścieralności oraz inne parametry, które mówią nam więcej o specyfice produktu. Panele Parador to produkt adresowany do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem eleganckich, a zarazem bardzo trwałych paneli podłogowych. W tym miejscu przybliżymy specyfikę tego produktu.

Parador to firma godna zaufania

Firma Parador to jeden z wiodących producentów paneli drewnianych i laminowanych w Europie. Klienci doceniają w tej firmie bardzo zróżnicowaną i bogatą ofertę, wysokie standardy jakości, ale również funkcjonowanie w zgodzie z bezpiecznym i przyjaznym środowiskiem. Projektanci firmy Parador na bieżąco pracują nad tworzeniem nowych kolekcji opartych o nowoczesne trendy. Zaawansowana linia produkcyjna oraz rygorystyczna kontrola jakości to argumenty, które przekonują nas o tym. że firma Parador zasługuje na zaufanie.

Panele podłogowe w ofercie firmy Parador

Producent może się pochwalić bardzo pokaźnym portfolio, w którym nie brakuje ciekawych i nowoczesnych kolekcji, które na pewno sprostają oczekiwaniom wymagających estetów. Bogactwo wzorów i kolorystyk sprawia, że bez trudu możemy dobrać panele pod kątem indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki wnętrza. Oto najpopularniejsze kolekcje tej firmy:

  • Basic – to dobra propozycja dla osób szukających eleganckich i jakościowych paneli dostępnych w przystępnej cenie.
  • Trendtime – w tym miejscu znajdziemy kolekcje odznaczające się niebanalnym wzornictwem, tworzone w oparciu o nowoczesne trendy w aranżacjach wnętrz.
  • Classic – w tej serii produktów dominują uniwersalne panele laminowane wykonane w klasycznej stylistyce, którą docenią wymagający klienci.

Podzielenie rozbudowanej kolekcji paneli na podstawowe serie produktów to duże udogodnienie dla klientów, którzy dużo szybciej mogą zawęzić poszukiwania do produktów najlepiej odpowiadających ich indywidualnym oczekiwaniom. Oferta podłóg Parador jest tak indywidualna, jak ludzie i ich wyobrażenia na temat życia.

Wysoka jakość wykonania i prosty montaż

Wygląd paneli podłogowych to pierwszorzędny czynnik brany pod uwagę przez osoby, które chcą stworzyć wnętrze wedle przygotowanego projektu. Uwagę należy jednak zwrócić także na jakość wykonania i specyfikę techniczną. Firma Parador słynie z paneli najwyższej jakości. Są one odpowiednio obrabiane oraz impregnowane, aby odznaczać się doskonałym wyglądem na przestrzeni wielu lat. Dzięki temu, panele Parador odznaczają się wysoką klasą ścieralności, a także wysoką odpornością na odbarwienia i wysokie temperatury.

Na uwagę zasługuje także bardzo prosty montaż, a wszystko za sprawą systemu bezklejowego systemu Safe Lock ze wytrzymałymi piórami i zamkami. Wystarczy jedynie odpowiednio przyłożyć do siebie panele i docisnąć, aby usłyszeć charakterystyczne kliknięcie. To niezwykle prosty oraz intuicyjny system, dzięki czemu, panele Parador możemy nawet położyć w naszym domu samodzielnie.

Wszystkie zdjęcia i wideo pokazane w artykule pochodzą ze strony: https://parador.de/