Firma Radeco powstała w 1994roku, i jako jedna z pierwszych w kraju, uruchomiła produkcję grzejników łazienkowych. Ich asortyment jest z powodzeniem sprzedawany nie tylko w Polsce ale i w wielu krajach Europy.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w produkcji sprawia, że przedstawiamy Państwu wyrób sprawdzony i dopracowany. Wysoka jakość i bogate wzornictwo, gwarantuje zadowolenie wśród klientów, zarówno w Polsce jak i wielu krajach Europy. 

Grzejniki rurkowe stały się niezastąpionym elementem grzewczym w każdej łazience. Pełnią też dodatkowo funkcję estetycznej suszarki. Istnieje możliwość wyposażenia grzejnika w grzałkę elektryczną i wykorzystanie zestawu samodzielnego elementu grzejnego przez cały rok.

Różnorodność modeli, wielkości oraz rodzajów wykończenia powierzchni pozwala nam zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma jest także gotowa wykonać grzejnik nietypowy, spoza przedstawionej oferty – spełniający Państwa oczekiwania pod względem kształtu, rozmiarów i wykończenia powierzchni.