Firma obecna w branży inżynierii sanitarnerj od 1993 roku. Przez pierwsze lata działalności marka produkował grzejniki sprzedawane pod markami firm włoskich. Widząc jakim potencjałem dysponują wraz ze wzrostem popytu oraz pojawiającymi się zapytaniami o produkcję grzejników, w 2002 roku powstaje grupa RADOX, która od tej pory kończy z rolą dostawcy, a otwiera nowy rozdział swojej historii. Rozpoczyna się produkca grzejników łazienkowych, pokojowych i dekoracyjnych pod własną marką – Radox Radiators. Te kształty Cię rozgrzeją!

Firma Radox dba równiwnież o nasze śwodowisko. Fabryka jest wyposażona we w pełni zautomatyzowaną linię chromowania, zgodną z europejskimi standardami jakości i ochrony środowiska, co pozwoliło w 2006 roku uzyskać poświadczenie zgodności produktów z normami europejskimi. Warto brać to pod uwagę, wybierając grzejnik do swojego wnętrza.

Dlaczego firma Radox jest w naszym Studiu Veo?

           – najwyższej jakości wykończenie, które jest wynikiem połączenia wzornictwa przemysłowego z technologią niewidocznych laserowych spawów oraz lakierowania przy pomocy technik stosowanych w przemyśle samochodowym
           – ponad 20 lat rzetelnej działalności oraz 10 lat gwarancji na grzejniki Radox
           – ekskluzywne wzornictwo na każdej przestrzeni
           – wykorzystanie podwójnej powłoki niklu
           – wysokiej jakości farby, nie zawierające substancji toksycznych
           – ekologiczny proces spawania
           – wyspecjalizowanie w produkcji ze stali nierdzewnej
           – chromowanie spełniające europejskie normy jakości
           – kontrola jakości Radox w swoich fabrykach stosuje rygorystyczny, dziewięciopunktowy system kontroli jakości