Jesteś architektem, projektantem wnętrz, dekoratorem lub deweloperem? Z ogromna przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. 
Przyjedź do nas ze swoim Klientem, a razem przy kawie omówimy najważniejsze kwestie. Razem w naszym Studiu zobaczymy i dotkniemy wybrane przez Ciebie mozaiki i płytki, porównamy wykonczenia i kolory. Zobaczysz u Nas wykończenia ceramiki i armatury, obejrzysz tapety i panele. Twój klient poczuje się dopieszczony i przed zakupem pozna wszystkie mozliwości i opcje, co zmiejszy prawdopodobieństwo błędu.
Możesz też przesłac na naszego e-maila Twoje wizualizacje, a my dopasujemy do nich pasujące materiały wykonczeniowe i wyposażenie z naszego asortymentu.

Od wielu lat współpracujemy z projektantami nie tylko bydgoskimi, ale także z różnych polskich miast. Cenią oni sobie nasze fachowe porady co do sposobów użytkowania, konserwacji czy sugestie sposobu montażu. 
Możesz zaprosić też do nas klienta w swoim imieniu, a my postaramy się pomóc i doradzić mu według Twojego zamysłu.

Jesteśmu otwarci na każdą Twoją propozycję, zadzwoń do nas lub odwiedź nas osobiście, aby poznać więcej szczegółów!Zadzwoń lub napisz już teraz i umów się na spotkanie:

Rafał Krysiak
kom. 510 183 187
e-mail: r.krysiak@veo-lazienki.eu

Joanna Sendrowicz
kom. 508 405 905
e-mail: veo@veo-lazienki.eu

Veo #studio wnętrz 
Szubińska 55
86-005 Białe Błota
pn.-pt.: 10:00 do 18:00
sb: 10:00-14:00
ndz.: nieczynne