Przy projektowaniu ponadczasowego wzornictwa mozaik, Polska firma RawDecor skupia się na tym by wyróżniały się designem i stylowymi formatami. W tym celu inspirujemy się zarówno tradycją jak i nowoczesnością. W trakcie produkcji z kolei kierują się zachowaniem najwyższych wzorców jakości, o czym świadczyć mogą liczni zadowoleni klienci i architekci polecający firmę swoim bliskim i znajomym.
Mozaiki Raw Decor doceniają klienci z większości krajów Unii Europejskiej.  


Płytki ceramiczne od dawna są jednym z najbardziej popularnych elementów wykończeniowych, używanych w naszych domach. Mozaika ceramiczna, która znajduje się we wnętrzu, charakteryzuje się ogromnym wdziękiem oraz cieszy się zainteresowaniem oczu.Płytki ceramiczne są najczęściej wykorzystywanym materiałem wykończeniowym łazienek, kuchni, a nawet sypialni i salonu. Ich popularność wynika z tego, że mają wiele zalet. Są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Materiałem budulcowym płytek jest glina, kaoliny i skalenie. Dla tych, którzy wiedzą, jak ważna jest ochrona środowiska i zdrowie, stanowią doskonały wybór, ponieważ są ekologicznenietoksyczne i nie powodują alergii.

salonie VEO #studiownętrz znajdziecie Państwo wszystkie możliwe wzory firmy RawDecor w różnych kolorach i o różnych wykończeniach. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie, warto zobaczyć te niezwykłe mozaiki przed zakupem. Z pewnością docenicie Państwo ich niezwykłą jakość, oryginalne kolory i wykończenie. Warto na żywo porównać je z innymi, zobaczyć jak wyglądają w połączeniu z pozostałymi płytkami, które zagoszczą w Państwa wnętrzu.


Modele mozaiki Raw Decor:

Marble

Stick

Heksagon

Arabeska

Cegiełka

Liście

Constellation

Flabellum

Diamond

Shield

Jodełka

Heksalong